Medieval coins
POLSKA / POLAND / POLEN / SCHLESIEN / GERMANY
Polska II poł. XIII w. - krzyż grecki, w polu gwiazda i półksiężyc
Patyna. Ubytki.Paszkiewicz E 3.7 Kujawy?
Details: 0,18 g Ag
Condition: 3/4 (VF/F)
Price realized | 80 PLN |
Starting price | 20 PLN |