Medieval coins
POLSKA/POLAND/POLEN/SCHLESIEN
Polska Dzielnicowa przełom XIII/XIV w. Brakteat guziczkowy
Aw.: Brama na łukuMoneta rzadko spotykana w handlu.Patyna.Kopicki 3II DR (R-R3)
Details: 0,18 g Ag
Condition: 3 (VF)
Price realized | 55 PLN |
Starting price | 30 PLN |