Collection of Ancient coins
Greece, Korynt. Stater IV wiek p.n.e.
Aw.: Pegaz lecący w lewo, poniżej znakRw.: Głowa Ateny w hełmie w lewo, za głową laska DionizosaWiekowa patyna, wyraźne szczegóły. Bardzo dobry stan zachowania.
Details: 8,18 g Ag 20,5 mm
Condition: 2- (EF-)
Price realized | 1'300 PLN |
Starting price | 400 PLN |