Germany
WORLD COINS
Germany, Lbeck. 3 Mark 1911 A, Berlin
Rzadka trzymarkówka - nakład: 33.334 sztukDelikatny połysk w tle. Patyna. Ładny stan zachowania.AKS 4; Jaeger 82
Details: 16,64 g Ag .900
Condition: 2- (EF-)
Price realized | 330 PLN |
Starting price | 200 PLN |