E-Live Auction 6
– 30 November 2021
Gold coins, Spanish and World Coins, Banknotes
Tu, 30.11.2021, from 4:00 PM CET
(1338)
Gold Coins
(57)
Spain
(71)
Essais France et Francophonie
(36)
Africa
(63)
America
(261)
Asia
(119)
Europe
(346)
Islamic / Arabic
(51)
Oceania
Lots
(65)
Banknotes
Civil War Local Banknotes
(244)
Sort by: Lot number ascending
Sort by: Lot number descending
12
13
14
Lot 1301
Catalunya. Consell Municipal de Segarra de Gaià. 50 cèntims. Setembre 1937. AT-2309. sc-
25 EUR
Lot 1302
Catalunya. Consell Municipal de Segarra de Gaià. 25 cèntims. Setembre 1937. AT-2310. ebc
12 EUR
Lot 1303
Catalunya. Ajuntament de Seguríes de Ter. 1 pesseta. Maig 1937. AT-2311. mbc
25 EUR
Lot 1304
Catalunya. Ajuntament de Seguríes de Ter. 50 cèntims. Maig 1937. AT-2312. Pequeñas roturas. mbc-
Lot 1305
Catalunya. Ajuntament de Sénia. 50 cèntims. Juny 1937. AT-2331. Escaso. mbc+
18 EUR
Lot 1306
Catalunya. Consell Municipal de Sentmenat. 25 cèntims. 26 agost 1937. AT-2343d. sc
Lot 1307
Catalunya. Ajuntament de la Seu d´Urgell. 1 pesseta. 30 juny 1937. AT-2370. T-2749. ebc
15 EUR
Lot 1308
Catalunya. Ajuntament de la Seu d´Urgell. 50 cèntims. 30 juny 1937. AT-2373. mbc+
12 EUR
Lot 1309
Catalunya. Ajuntament de la Seu d´Urgell. 25 cèntims. 23 Octubre 1937. AT-2374. ebc+
Lot 1310
Catalunya. Ajuntament de El Soleras. 5 cèntims. AT-2386a. Cartón. Manchitas. ebc-
Lot 1311
Catalunya. Ajuntament de Taradell. 1 pesseta. AT-2432. mbc+
16 EUR
Lot 1312
Catalunya. Ajuntament de Taradell. 50 céntims. AT-2433. Pequeñas manchitas. mbc+
20 EUR
Lot 1313
Catalunya. Ajuntament de Tàrrega. 25 cèntims. Juny 1937. AT-2443d. ebc
15 EUR
Lot 1314
Catalunya. Ajuntament de Terrassola i Lavit. 50 cèntims. AT-2460. ebc-
Lot 1315
Catalunya. Ajuntament de Súria. 25 cèntims. 3 maig 1937. AT-2418. T-2808. Manchitas del tiempo. mbc
Lot 1316
Catalunya. Ajuntament de Tàrrega. 1 pesseta. Agost 1937. AT-2444e. Manchita. ebc
12 EUR
Lot 1317
Catalunya. Ajuntament de Teià. 50 cèntims. AT-2450. mbc
Lot 1318
Catalunya. Consell Municipal de Terrassa. 1 pesseta. Maig 1937. AT-2456. mbc+
Lot 1319
Catalunya. Consell Municipal de Terrassa. 50 cèntims. Maig 1937. AT-2457b. ebc-
Lot 1320
Catalunya. Ajuntament de Tordera. 25 céntims. 8 setembre 1937. AT-2512. Pequeñas manchitas. mbc
15 EUR
Lot 1321
Catalunya. Ajuntament de Tortosa. 1 pesseta. 9 novembre 1937. AT-2580. T-2998. ebc
12 EUR
Lot 1322
Catalunya. Ajuntament de Tortosa. 50 cèntims. 9 novembre. AT-2581. T-2999. ebc
Lot 1323
Catalunya. Ajuntament de Tortosa. 25 cèntims. 9 novembre 1937. AT-2582. T-3000. ebc-
Lot 1324
Catalunya. Ajuntament de Vaquerisses. 10 cèntims. AT-2630. Escaso. Cartón. ebc
Lot 1325
Catalunya. Ajuntament de Valls. 50 cèntims. 19 maig 1937. AT-2690. mbc
Lot 1326
Catalunya. Ajuntament de Vic. 1 pesseta. 7 juny 1937. AT-2734. ebc+
Lot 1327
Catalunya. Ajuntament de Vidreres. 50 cèntims. Abril 1937. AT-2739. mbc-
Lot 1328
Catalunya. Consell Municipal de Viladecans. 25 cèntims. 14 maig 1937. AT-2769. ebc+
Lot 1329
Catalunya. Ajuntament de Vilademat. 1 pesseta. AT-2772. sc
25 EUR
Lot 1330
Catalunya. Ajuntament de Vilademat. 25 cèntims. AT-2773. sc
25 EUR
Lot 1331
Catalunya. Consell Municipal de Vilafranca del Penedès. 25 cèntims. 1 abril 1937. AT-2784. ebc+
Lot 1332
Catalunya. Ajuntament de Vilamajor. 25 cèntims. 10 setembre 1937. AT-2815. mbc+
Lot 1333
Catalunya. Ajuntament de Vilassar de Dalt. 5 cèntims. Desembre 1937. AT-2886c. ebc+
Lot 1334
Catalunya. Consell Municipal de Vilassar de Mar. 50 cèntims. AT-2888 vte. No cat. Con numeración pero sin sello-tampón. Sucio. bc+
12 EUR
Lot 1335
Catalunya. Ajuntament de Vilassar de Mar. 25 céntims. 10 setembre 1937. AT-2890. ebc+
15 EUR
Lot 1336
Catalunya. Ajuntament de Vimbodí. 25 cèntims. 8 agost 1937. AT-2907. Pequeño corte en el márgen superior. mbc
15 EUR
Lot 1337
Catalunya. Ajuntament de Voltregà. 1 pesseta. 28 maig 1937. AT-2914. Doblez central reparada. Manchitas. mbc-
Lot 1338
Catalunya. Ajuntament de Voltregà. 50 cèntims. 28 maig 1937. AT-2915. Doblez central reparada. Sucio. mbc-
12
13
14