Münzen & Medaillen GmbH

Auction 46 - Part 1

Münzen & Medaillen GmbH, Auction 46 - Part 1

Th, 15.02.2018, from 9:30 AM CET

FRANKFURT, FREIE STADT. 6 Kreuzer 1866. J. 36, AKS 21. Vorzüglich-Stempelglanz

Price realized 32 EUR
Starting price 32 EUR
Estimate 40 EUR