NERÓN. As. Roma (62-68). A/ Ley.: NERO CLAVD. CAESAR AVG. GER. P. M. TR. P. IMP. P. P. R/ Ley.: GENIO AVGVSTI. RIC-215. Rev. ligeramente descentrado. Pátina oscura. MBC.