Nieokreślona dzielnica, Brakteat - Koło o sześciu szprychach
Ładny stan zachowania, z jedną prześwitką krążka.
Datowany na II. połowę XIII wieku. Przedstawienie: koło o sześciu szprychach wpisane w gładki otok, bez dodatkowych ozdobników.
Srebro, średnica 13.94 mm, waga 0.21 g.
Grade: XF
Reference: Kopicki -, Przełęk 61, Sarbsk 21
Price realized | 66 EUR |
Starting price | 25 EUR |