Medal, 900-lecie koronacji Bolesława Chrobrego 1924 (duży, 55mm) Piękny stan zachowania, bez najmniejszych zastrzeżeń. Medal projektu J. Wysockiego (sygnowany). Wersja większa.
Brąz, średnica 55 mm, waga 60 g. Reference: Strzałkowski 514
Grade: UNC
Price realized | 160 EUR |
Starting price | 59 EUR |