Medal, Arcybiskup Aleksander Kakowski - SREBRO 1913 Na obrzeżu punca SREBRO, obok niej lekkie napiłowanie powierzchni obrzeża celem sprawdzenie jednorodności metalu. Relief i tło ładnie zachowane. Ładny i bardzo rzadkie medal. Sygnowany na obrzeżu J. Chyliński, w polu awersu C. Makowski. Srebro, średnica 50 mm, waga 78,2 g. Reference: Strzałkowski 251 (R)
Grade: XF+
Starting price | 589 EUR |