Medal, W. hr. Korwin Krasiński / POLACY CNOCIE 1814 Miejscami drobne uszkodzenie na powierzchni awersu; przy obrzeżu pozostałości korozyjnego nalotu, również miejscowo na rewersie. Powierzchnia nabłyszczona. Sygnowany CAUNOIS F. Brąz, średnica 41 mm, waga 36.4 g
Grade: VF+
Price realized | 121 EUR |
Starting price | 24 EUR |