Paolo V 1605-1621 (Camillo Borghese)
Medaglia, 1619, AE 34.69 g. 48 mm
Avers : PAVLVS V BVRGHESIVS RO P MAX
Revers : ECCLESIAM / S MARIA IN CAPITEL / CONGREG MATRIS DEI / VNIVIT / ANNO / MDCXIX
Conservation : TTB-SUP
Starting price | 350 EUR |