MILANO Giovanni Galeazzo Sforza. 1476-1494 Testone, ND, AG 8.23 g. Ref : MIR 222 (R2), CNI 32, Crippa 4, Morosini 9, Biaggi 1570 Conservation : TTB-SUP. Très Rare