II RP, Odznaka pamiątkowa PCK Łódź Konkurs drużyn ratowniczych 1937
Bardzo ciekawa odznaka pamiątkowa. Patyna. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Brąz, wymiary 23,5 x 33,5 mm
Estimate: EUR 34 - 57
Starting price | 23 EUR |