Antykwariat Dawid Janas

Auction 5  –  28 September 2019

Antykwariat Dawid Janas, Auction 5

Ancient, Medieval and World Coins, Banknotes, Badges

Sa, 28.09.2019, from 10:00 AM CEST

II RP, Srebrny Krzyż Orderu Virtuti Militarii Wtórnik nadaniowy zakł. Miecznika
Wykonanie w latach powojennych w warsztacie Władysława Miecznika. Wtórnik dla podpułkownika Czesława Szyndlera (płk uzbr. inż. Czesław Szyndler ps. „Czech”) z 2 Pułku Piechoty Legionów. Nabity numer nadania (6972) oraz na dolnym ramieniu litera (M).  Ślady noszenia. Przetarci srebrzenia. Wstążka zabrudzona i przetarta.  Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry/dobry. Brąz złocony, srebrzony, emalia. Wymiary 41,5 x 38,5 mm.

Estimate: EUR 230 - 276

Price realized 184 EUR
Starting price 69 EUR