II RP, Srebrny Krzyż Orderu Virtuti Militarii Wtórnik nadaniowy zakł. Miecznika
Wykonanie w latach powojennych w warsztacie Władysława Miecznika. Wtórnik dla podpułkownika Czesława Szyndlera (płk uzbr. inż. Czesław Szyndler ps. „Czech”) z 2 Pułku Piechoty Legionów. Nabity numer nadania (6972) oraz na dolnym ramieniu litera (M). Ślady noszenia. Przetarci srebrzenia. Wstążka zabrudzona i przetarta. Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry/dobry. Brąz złocony, srebrzony, emalia. Wymiary 41,5 x 38,5 mm.
Estimate: EUR 230 - 276
Price realized | 184 EUR |
Starting price | 69 EUR |