Antykwariat Dawid Janas

Auction 5  –  28 September 2019

Antykwariat Dawid Janas, Auction 5

Ancient, Medieval and World Coins, Banknotes, Badges

Sa, 28.09.2019, from 10:00 AM CEST

II RP Krzyż Niepodległości wraz z miniaturą i legitymają
W zestawie Krzyż Niepodległości, miniatura krzyża, legitymacja nadania dla kolejarza oraz pudełko. Stan zachowania krzyża bardzo dobry. Niewielkie ślady noszenia. Legitymacja stan dobry/bardzo dobry. Przetarcia i zabrudzenia. Pudełko mocno zniszczone. Brąz złocony, emalia. Wymiary 44 x 40 mm.

Estimate: EUR 92 - 138

Price realized 106 EUR
Starting price 23 EUR