Antykwariat Dawid Janas

Auction 5  –  28 September 2019

Antykwariat Dawid Janas, Auction 5

Ancient, Medieval and World Coins, Banknotes, Badges

Sa, 28.09.2019, from 10:00 AM CEST

II RP Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski
Niewielkie powierzchniowe ubytki białej emalii. Patyna. Pudełko w stanie bardzo dobrym. Przetarcia. Zabrudzenia. Krzyż wraz ze wstęgą i pudełkiem.  Wykonanie W.Gontarczyk Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry.  Tombak złocony, emalia. Wymiary krzyża 58 x 58 mm

Estimate: EUR 184 - 230

Price realized 161 EUR
Starting price 46 EUR