II RP Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski
Niewielkie powierzchniowe ubytki białej emalii. Patyna. Pudełko w stanie bardzo dobrym. Przetarcia. Zabrudzenia. Krzyż wraz ze wstęgą i pudełkiem. Wykonanie W.Gontarczyk Stan zachowania przedmiotu bardzo dobry. Tombak złocony, emalia. Wymiary krzyża 58 x 58 mm
Estimate: EUR 184 - 230
Price realized | 161 EUR |
Starting price | 46 EUR |