REGNO D'ITALIA. VITTORIO EMANUELE III DI SAVOIA, 1900-1946. 20 Lire 1927/VI. Littore.
Testa a d. R/ Littore saluta romanamente l'Italia seduta a s. Gig. 36. g. 14,96. Diam. mm. 35,44. Arg. SPL/FDC
Estimate: EUR 140 - 180
Price realized | 200 EUR |
Starting price | 140 EUR |
Estimate | 180 EUR |