India Lot
India-Portuguese, Goa, Lotto di 4 monete: Rupee 1805 KM-205 BB-SPL, Rupee 1881 KM-312 BB-SPL, Rupee 1882 KM-312 cleaned BB, 1/4 Rupee 1881 KM-310 BB+