India Lot
India, Awadh, Lotto di 5 monete: Rupee AH1268/5 KM-365.3 cleaned SPL, Rupee AH1269/6 KM-365.3 BB, Rupee 1252/? KM-205.2 cleaned SPL, 1/8 Rupee AH1217/9 KM-357.2 BB+ (2 pz)