Auction 23 - Part 1

Auktionen Münzhandlung Sonntag, Auction 23 - Part 1

We, 01.06.2016, from 2:00 PM CEST

Rußland
Nikolaus II. 1894-1917
10 Rubel 1899 -St. Petersburg-. Bitkin 6, Uzdenikov 333, Fr. 179. 8,61 g
sehr schön-vorzüglich

Price realized 275 EUR
Starting price 248 EUR
Estimate 275 EUR