Auction 23 - Part 1

Auktionen Münzhandlung Sonntag, Auction 23 - Part 1

We, 01.06.2016, from 2:00 PM CEST

Niederlande-Batavische Republik
Ritterdukat 1800 -Utrecht-. Delm. 1171C, Fr. 317. 3,41 g
sehr schön-vorzüglich

Price realized 230 EUR
Starting price 135 EUR
Estimate 150 EUR