Auction 23 - Part 1

Auktionen Münzhandlung Sonntag, Auction 23 - Part 1

We, 01.06.2016, from 2:00 PM CEST

Griechenland
Georg I. 1863-1913
20 Drachmai 1884 -Paris-. Divo 47, Fr. 18, Schl. 9. 6,47 g
sehr schön-vorzüglich

Price realized 250 EUR
Starting price 180 EUR
Estimate 200 EUR