Auction 22 - Part 2

Auktionen Münzhandlung Sonntag, Auction 22 - Part 2

Tu, 01.12.2015, from 10:00 AM CET

Reichsgoldmünzen
Sachsen. Johann 1854-1873
Albert 1873-1902. 5 Mark 1877 E. J. 260. sehr schön-vorzüglich

Price realized 450 EUR
Starting price 360 EUR
Estimate 400 EUR