Auction 22 - Part 2

Auktionen Münzhandlung Sonntag, Auction 22 - Part 2

Tu, 01.12.2015, from 10:00 AM CET

Reichsgoldmünzen
Hessen. Ernst Ludwig 1892-1918
20 Mark 1911 A. J. 226. sehr schön-vorzüglich

Price realized 375 EUR
Starting price 270 EUR
Estimate 300 EUR