Auction 25 - Part 3

Auktionen Münzhandlung Sonntag, Auction 25 - Part 3

German Empire, FRG

We, 31.05.2017, from 10:00 AM CEST

Weimarer Republik
5 Reichsmark 1927 F. Eichbaum. J. 331.
vorzüglich-Stempelglanz

Price realized 350 EUR
Starting price 135 EUR
Estimate 150 EUR