Auction 25 - Part 3

Auktionen Münzhandlung Sonntag, Auction 25 - Part 3

German Empire, FRG

We, 31.05.2017, from 10:00 AM CEST

Reichsgoldmünzen
Württemberg
Karl 1864-1891. 20 Mark 1874 F. J. 293.
sehr schön-vorzüglich

Price realized 290 EUR
Starting price 270 EUR
Estimate 300 EUR