Auction 25 - Part 3

Auktionen Münzhandlung Sonntag, Auction 25 - Part 3

German Empire, FRG

We, 31.05.2017, from 10:00 AM CEST

Reichsgoldmünzen
Württemberg
Karl 1864-1891. 5 Mark 1877 F. J. 291.
sehr schön/vorzüglich

Price realized 290 EUR
Starting price 225 EUR
Estimate 250 EUR