Auction 25 - Part 3

Auktionen Münzhandlung Sonntag, Auction 25 - Part 3

German Empire, FRG

We, 31.05.2017, from 10:00 AM CEST

Reichsgoldmünzen
Sachsen
Friedrich August III. 1904-1918. 10 Mark 1909 E. J. 267.
sehr schön-vorzüglich/vorzüglich

Price realized 380 EUR
Starting price 270 EUR
Estimate 300 EUR