Auction 25 - Part 3

Auktionen Münzhandlung Sonntag, Auction 25 - Part 3

German Empire, FRG

We, 31.05.2017, from 10:00 AM CEST

Reichsgoldmünzen
Sachsen
Johann 1854-1873. 10 Mark 1873 E. J. 257.
sehr schön/sehr schön-vorzüglich

Price realized 240 EUR
Starting price 225 EUR
Estimate 250 EUR