Auction 25 - Part 3

Auktionen Münzhandlung Sonntag, Auction 25 - Part 3

German Empire, FRG

We, 31.05.2017, from 10:00 AM CEST

Reichsgoldmünzen
Hamburg
20 Mark 1899 J. J. 212.
sehr schön-vorzüglich

Price realized 260 EUR
Starting price 225 EUR
Estimate 250 EUR