Auction 25 - Part 2

Auktionen Münzhandlung Sonntag, Auction 25 - Part 2

German States, Medals

Tu, 30.05.2017, from 10:00 AM CEST

Waldeck
Georg Victor 1852-1893
Vereinstaler 1859. AKS 45, J. 45, Thun 410, Kahnt 551.
sehr schön-vorzüglich

Price realized 150 EUR
Starting price 90 EUR
Estimate 100 EUR