Auction 25 - Part 2

Auktionen Münzhandlung Sonntag, Auction 25 - Part 2

German States, Medals

Tu, 30.05.2017, from 10:00 AM CEST

Sachsen-Albertinische Linie
Johann 1854-1873
Siegestaler 1871 B. AKS 159, J. 132, Thun 351, Kahnt 473.
vorzüglich-Stempelglanz

Price realized 190 EUR
Starting price 90 EUR
Estimate 100 EUR