Auction 25 - Part 2

Auktionen Münzhandlung Sonntag, Auction 25 - Part 2

German States, Medals

Tu, 30.05.2017, from 10:00 AM CEST

Nassau
Wilhelm 1816-1839. 6 Kreuzer 1826. AKS 46, J. 35.
feine Patina, vorzüglich

Starting price 67 EUR
Estimate 75 EUR