Auction 25 - Part 2

Auktionen Münzhandlung Sonntag, Auction 25 - Part 2

German States, Medals

Tu, 30.05.2017, from 10:00 AM CEST

Frankfurt, Stadt
Vereinstaler 1860. AKS 8, J. 41, Thun 142, Kahnt 168.
vorzüglich-Stempelglanz

Price realized 95 EUR
Starting price 67 EUR
Estimate 75 EUR