Auction 25 - Part 2

Auktionen Münzhandlung Sonntag, Auction 25 - Part 2

German States, Medals

Tu, 30.05.2017, from 10:00 AM CEST

Baden-Durlach
Leopold 1830-1852
Ausbeute-Gulden 1852. AKS 96, J. 66.
vorzüglich-Stempelglanz

Price realized 170 EUR
Starting price 135 EUR
Estimate 150 EUR