Egypt, Alexandria, Philip I Arab, Tetradrachm Rok 5 - 247/8r. n.e.
Awers: Popiersie cesarza w wieńcu laurowym, zbroi i paludamentum w prawo, w otoku liniowym. W otoku legenda: A K M IOV ΦIΛIΠΠOC ЄVC. Rewers: Orzeł stojący w lewo z wieńcem w dziobie, patrzący za siebie, w otoku liniowym. Po bokach litery: L - Є. Obiegowy stan zachowania. Patyna, nalot. Brąz, średnica 23.2 mm, waga 13.4 g. Reference: Emmett 3480
Grade: F+
ANCIENT COINS ROMAN EMPIRE
Price realized | 36 EUR |
Starting price | 2 EUR |